Gizlilik Politikası ve Güvenlik

Değerli Üyemiz Aksesuare kişisel bilginize yetkisiz erişim ve hatalı kullanıma ilişkin riskleri önlemek veya asgariye indirmek için gerekli tedbirleri almaktadır. Kredi kartı bilgileri gibi hassas verileri toplarken kullanılan şifreleme teknolojisi bunlardan biridir.


Zaman zaman, kullanıcıyı tanımlamaya yarayan cookie ler kullanıcı bilgisayarına yerleştirilebilir.


Bir velinin ya da yasal temsilcinin izni olmadan 18 yaşın altındaki şahıslar tarafından Aksesuare'ye bilgi sunulamaz. 18 yaşın altındaki yetkin olmayan kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe, bahsedilen türde bir izin olmadan bu Site'de herhangi bir tasarrufta bulunamazlar.


Sitenin %100 doğru bilgi verdiği ve bu bilgilerin Aksesuare'yi bağladığı iddiasında bulunulamaz.Site üzerinden herhangi bir şekilde bir başka kullanıcı ile temasa geçilmesi halinde bunun sonuçlarından Aksesuare lehine ya da aleyhine bir sonuç çıkarılamaz.


Site aracılığıyla suç teşkil eden, yasal açıdan takip gerektiren, ulusal ya da uluslararası düzeyde yasal mevzuata aykırı bir durum yaratan, teşvik eden veya neden olan, her türlü tehditkâr, rahatsız edici beyan, hakaret, küfür, iftira, küçük düşürücü, kaba, pornografik veya ahlaka aykırı bilgi postalamak ya da sair şekilde iletmek yasaktır.


Kişilik hakkını, gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları ile tüm fikri haklar dâhil olmak üzere sair yasal hakları ihlal eden eylemler ile sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden yazılı izin almaksızın kullanılan içerikler kesinlikle yasaktır.


Aksesuare'den yollandığı iddia olunarak istenen kişisel ve gizli bilgilerin açıkça tarafınızdan beyan olunmasından dolayı oluşan zararlardan hiçbir şekilde Aksesuare sorumlu tutulamaz. Aslolan kullanıcıların kendilerinden istenen bilgileri talep edenin Aksesuare olup olmadığını ve istenen bilgilerin gerçekten gerekli olup olmadığını denetlemeleri, bu bilgileri sadece Aksesuare tarafından gerçekten istendiğine kanaat getirmelerinin objektif olarak kabul edilebileceği durumlarda bunları en yüksek güvenlik ve şifreleme metodu ile sunmalarıdır.


Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal çelişkiye neden olmadan yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi herhangi bir sebeple uygulanamaz hale gelirse, bu durum anlaşmanın diğer hükümlerinin Aksesuare ve kullanıcı arasında uygulanmasına engel teşkil etmez.


Aksesuare, dilediği zaman, bildirimde bulunmadan bu Kullanım Koşulları, Gizlilik veya Güvenlik ilkelerini tek taraflı olarak değiştirebilir; bu Siteye ya da bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabilir.


Gizlilik Sözleşmesi Bu Gizlilik ilkesi sadece bu Site için geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya yönlendirme yapılan ya da link verilen diğer siteler için geçerli değildir. Bu Site'yi terk ederken, ziyaret ettiğiniz siteye ilişkin gizlilik ilkelerini lütfen okuyunuz. Bu Gizlilik ilkelerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız.


Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik ilkelerinin şartlarını açıkça kabul etmektesiniz.


Aksesuare.com.tr, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Ancak Aksesuare kullanıcılar tarafından satış, ziyaret trafiği, ilgili site bilgileri, toplu istatistikler konusunda bilgi vermeye yetkili kılınmış olup bu bilgiler kişisel detayları içermeyecektir.


Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Herhangi bir hizmet istediğinde bulunursanız ya da bu siteye içerik sunarsanız, isteğinizi işlememiz ya da yerine getirebilmemiz için gerekli ek bilgiler için sizinle temas kurmamız gerekebilir. Ancak, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz.


İlaveten, bu Site, İnternet Protokol (=IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir.